Nahráááváááám ...

Informace & FAQ

Často kladené dotazy

Jak dlouho bude oprava/servis trvat?

Většinu závad opravíme do 2-3 dnů, nabízíme také 24hodinový přednostní servis (v případě potřeby podle dostupnosti dílů). Pokud potřebujeme objednat díly, můžeme je obvykle dodat do druhého dne. Uvědomujeme si, jak těžké může být zůstat bez počítače, a vždy se budeme snažit, abyste ho dostali zpět co nejrychleji.

Kolik mě bude oprava stát?

Vždy vám nabídneme pevnou cenu za opravu, například pokud potřebujete vyměnit obrazovku notebooku, sdělíme vám celkovou cenu za práci ještě před jejím zahájením. V případě, že musíme nejprve diagnostikovat závadu, účtujeme si 30 liber za práci, které se zříkáme, pokud budete pokračovat v opravě. Nechceme, abyste byli nepříjemně překvapeni; chceme, abyste přesně věděli, kolik bude oprava stát, než práci dokončíme.

Proč bych vás měl využívat, když mohu jít do velkého značkového obchodu, jako je PC World?

Na prvním místě je osobní přístup; budete mluvit přímo s pracovníkem, který pracuje s vaším počítačem, takže mu můžete podrobně vysvětlit situaci. Opravy provádíme rychle, nic neposíláme do servisních středisek a neúčtujeme opravy za více než 5 dní. Neúčtujeme žádné náklady předem, za práci zaplatíte až po jejím dokončení a až budete s ní spokojeni.

Můžete vyměnit prasklou/poškozenou obrazovku notebooku?

Rozhodně, obrazovky notebooků opravujeme neustále a je to mnohem levnější než nákup nového notebooku. Kontaktujte nás pro rychlou cenovou nabídku, většinu obrazovek notebooků máme skladem a obvykle vám můžeme obrazovku vyměnit ještě týž den!

Mám obavy o svá data, jsou v bezpečí?

O vaše údaje se vždy staráme s velkou péčí. Řídíme se zákonem o ochraně osobních údajů a veškeré údaje, které máme, jsou přísně důvěrné. Pracujeme pro řadu místních podniků, včetně advokátů a obchodů na hlavní třídě, a chápeme, jak jsou osobní údaje důležité. Veškeré ukládané údaje zákazníků jsou vždy chráněny heslem a uloženy v zašifrované podobě. Vždy doporučujeme, abyste si před zahájením práce pokud možno pořídili zálohu všech dat v počítači, a v případě potřeby s vámi můžeme probrat všechny možnosti zálohování.

  ZEPTEJTE SE NÁS

   Objednejte si technika či den předání zařízení.

   Den předání
   Počítač / Notebook / Mobil
   Značka
   Operační Systém
   Jméno

   Příjmení

   Email adresa

   Kontaktní telefon

   Adresa

   Město

   Zvláštní požadavky

   Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním  za účelem odpovědi na vaši zprávu.